O nas

Do tworzenia wirtualnych spacerów wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz oprogramowanie wiodących producentów branży 3D VR

TWORZYMY WIRTUALNE SPACERY

Projekt Flypano powstał z pasji do fotografii i latania, ale również z chęci zaprezentowania możliwości, jakie dają najnowsze technologie wizualizacji zdjęć i wideo. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zaprezentować lub zwizualizować w rzeczywistości wirtualnej dowolny obiekt od zamków  i cudów architektury,  po prezentację mieszkań, domów i apartamentów.

Dzięki połączeniu panoram z lotu ptaka z panoramami wnętrz obiektów umożliwiamy szerszą
i atrakcyjniejszą prezentację dowolnych obiektów i ich szczegółów zwykle ukrytych przed obserwatorem. Wzniesienie się wyżej otwiera drogę do szerszego i pełniejszego oglądu terenu
i piękna krajobrazu otaczającego nieruchomości, obiekty zabytkowe czy infrastrukturę przemysłową.
Najnowszy profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie pozwalają nam na osiągnięcie wyjątkowej jakości interaktywnych prezentacji obiektów dla deweloperów, pośredników nieruchomości, hotelarzy, ale i muzealników.

Czym jest wirtualny spacer?

Kilka lub nawet kilkadziesiąt połączonych
ze sobą panoram sferycznych tworzą interaktywną trójwymiarową przestrzeń,
w której użytkownik może swobodnie przemieszczać się w wirtualnej przestrzeni zarówno przed komputerem, tabletem, smartfonem czy goglami VR. Gogle VR
czy też nakładka na smartfon zapewniają najintensywniejsze wrażenia. Kliknij aby zobaczyć wybrane realizacje wirtualnych spacerów. 

Jakość nie musi być droga.

W realizacji projektów wykorzystujemy sprzęt oraz oprogramowanie wiodących producentów.
Nasze wieloletnie doświadczenie związane
z fotografią lotniczą, fotogrametrią bliskiego
i dalekiego zasięgu oraz wideo filmowaniem gwarantuje wysoką jakość realizowanych przez nas projektów. Dodatkowo nasza oferta obejmuje również hosting panoram na naszych serwerach. Rozdzielczość naszych panoram to od 30 do 500 Megapikseli oraz na specjalne zamówienie 4 Gigapiksele.

Jak wybrać wirtualny spacer?

Każdy system publikacji panoram ma swoje zalety i wady. Przykładem może być system Matterport, oferuje on niespotykane dotąd metody prezentacji 3D, ale jako usługa hostingowa wymaga opłat rocznych za utrzymywanie panoram, nie ma też możliwości usunięcia "rozmazanej plamy" czyli tzw. nadir patch'a. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości zapewniamy naszym klientom doradztwo
w zakresie wyboru najlepszej metody prezentacji panoram.  

Co mówią o nas nasi klienci?

Firma godna polecenia pod każdym względem. Współpraca między flypano.pl a nazwa.pl była na najwyższym poziomie.
Polecam!

Wirtualny spacer Matterport 3D wraz z publikacją na Google Street View zrobił na nas duże wrażenie. Świetna jakość wykonania usługi. Bardzo atrakcyjna cena.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z FLYPANO.pl. Realizacja wirtualnego spaceru bardzo profesjonalna, szybka i w bardzo korzystnej cenie. Dziękujemy!

Firma Flypano zrealizowała modernizację wirtualnego spaceru po linii produkcyjnej urządzeń elektronicznych wykonanego wcześniej przez inną firmę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu modernizacji.

Niniejszym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Flypano, której zleciliśmy wykonanie wirtualnego spaceru. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Flypano jako profesjonalnego wykonawcę wirtualnych spacerów.

Firma Flypano zrealizowała dla nas wirtualny spacer po XIV Międzynarodowym Biennale Ceramiki w Warszawie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, spacer został wykonany na najwyższym poziomie.

Działamy na terenie całej Polski

Wirtualne spacery 3DVista
Wirtualne spacery Matterport 
Rekomendowany fotograf Google